Sekcja Spraw Socjalno - Bytowych Pracowników

April 4, 2019

VOUCHERY DO KINA

Więcej informacji o  programie MultiBilet Plus 2D:  - pojedynczy kupon należy wymienić na bilet w kasie kina objętego programem;  - kuponu programu kinowego są wydawane na okaziciela;  - każdy kupon ważny jest do dnia 30 września br.;  - Użytkownik upoważniony jest do korzystania z Kuponu MultiBilet we wszystkie dni...

Więcej o "VOUCHERY DO KINA "

December 3, 2019

Pakiet dodatkowych bezpłatnych usługach dla Użytkowników kart MultiSport

Wrotkarnie dostępne w Lublinie:  Skate Town (ul. Krochmalna 13H) oraz Rollmania (al. Zygmuntowskie 4)Zapraszam do korzystania z atrakcji! Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.kartamultisport.pl.

Więcej o "Pakiet dodatkowych bezpłatnych..."

September 18, 2018

Karta MultiSport Senior!

Szanowni Państwo,jest nam miło poinformować, iż od dnia dzisiejszego istnieje możliwość zakupu karty MultiSport Senior.Każdy pracownik posiadający kartę, może zamówić dwie karty MultiSport Senior. Karty te przeznaczane są dla osób powyżej 60 roku życia.Miesięczny koszt karty wynosi: 40 zł.Wszelkie informacje wraz z listą dostępnych obiektów znajdują się na stronie...

Więcej o "Karta MultiSport Senior! "

May 24, 2018

Zapomoga losowa - WNIOSEK

Szanowni Państwo,zgodnie z rozdziałem VII Regulaminu podziału i wykorzystania ZFŚS (Zarządzenia Nr R-28/2018) wprowadzamy wniosek o zapomogę losową dostosowany do RODO. Wnioski można pobrać w Sekcji Spraw Socjalno-Bytowych Pracowników PL oraz w załączeniu do niniejszej informacji. Wnioski na innych formularzach oraz  bez podpisanego oświadczenia woli nie będą przyjmowane.

Więcej o "Zapomoga losowa - WNIOSEK"

September 10, 2017

Ubezpieczenie pracowników

  W załączeniu pliki szczegółowych warunków ubezpieczenia dla pracowników 

Więcej o "Ubezpieczenie pracowników"


Archiwum »

20-618 Lublin, ul. Nadbystrzycka 40a

Budynek Stołówki, pokój 101

e-mail: socjalnypracow@pollub.pl

tel. 81-538-41-63

SKŁAD OSOBOWY SEKCJI:

mgr   Katarzyna  JORDAN-SKOCZYLAS - p.o. Kierownika Sekcji     

         Maria  HERDA - Specjalista

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku  -   7.00-15.00

Informacje o wszelkich akcjach Sekcji np. organizowanych wycieczkach, dofinansowaniach na święta i wakacje będą podawane na bieżąco.