Wydarzenia i aktualności

September 30, 2020

Meet UK universities online at Study UK Europe: Gateway to the UK

Study UK Europe: Gateway to the UK is the British Council’s first ever Europe-wide virtual higher education fair for students considering studying in the UK at either undergraduate or postgraduate level.

Więcej o "Meet UK universities online at Study..."

September 29, 2020

Ogólnopolski konkurs dla studentów EKOinnowatorzy 2020

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy 2020, który jest kierowany do studenckiego ruchu naukowego. Celem konkursu jest wyłonienie oraz wspieranie kół naukowych, projektów studenckich i studentów wyróżniających się innowacyjnymi działaniami w obszarach związanych z szeroko rozumianą energią i ochroną środowiska.

Więcej o "Ogólnopolski konkurs dla studentów..."

September 25, 2020

Odważ się na więcej i zacznij międzynarodową karierę”

Zastanawiasz się jak rozkręcić swoją międzynarodową karierę? Chcesz wiedzieć jakie umiejętności są ku temu niezbędne i jak przejść przez ten proces krok po kroku? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu, a program DARE TO DO MORE to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Więcej o "Odważ się na więcej i zacznij..."

September 14, 2020

Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!

Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

Więcej o "Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!"

July 8, 2020

Stypendium na studia podyplomowe w Bawarii

Bawarskie Centrum Uniwersyteckie Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej informuje o corocznych stypendiach Wolnego Państwa Bawarii (2021/22) dla absolwentów z Bułgarii, Chorwacji, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Czech, Ukrainy i Węgier.

Więcej o "Stypendium na studia podyplomowe w..."

July 30, 2020

Zostań Sędzią Polskiego Finału World Robot Olympiad!

18 listopada 2020 r. w Lublinie odbędzie się pierwszy polski finał World Robot Olympiad. W związku z tym poszukiwani są wolontariusze, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie jako sędziowie tego wydarzenia.

Więcej o "Zostań Sędzią Polskiego Finału..."

July 15, 2020

Nowy portal praktyk i staży

Students.pl to nowy portal praktyk i staży dla studentów i absolwentów.

Więcej o "Nowy portal praktyk i staży"

July 7, 2020

Kolejna edycja Programu Akceleracji KPT ScaleUp

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Programu Akceleracji KPT ScaleUp, która potrwa 6 miesięcy od listopada 2020 do kwietnia/maja 2021. 

Więcej o "Kolejna edycja Programu Akceleracji..."

June 7, 2020

Nowa odsłona usługi Europass

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

Więcej o "Nowa odsłona usługi Europass"


Archiwum »