Partnerzy

LOGO

April 7, 2017

TESCO - studencie wejdź z nami na rynek pracy!!!

TESCOJesteśmy jedną z największych sieci sklepów samoobsługowych w Polsce. Posiadamy 428 sklepów, zatrudniając ok. 28 tys. pracowników i obsługując ok. 5 mln klientów tygodniowo. Tworzymy możliwości rozwoju i budowania kariery wszystkim, którzy chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą handlową. Dołącz do nas!PROGRAM ROZWOJOWY DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA•...

Więcej o "TESCO - studencie wejdź z nami na..."

O nas

Urząd Dozoru Technicznego (UDT)  jest państwową osobą prawną działającą w zakresie wspierania państwa,  społeczeństwa i podmiotów gospodarczych w szeroko rozumianych  działaniach służących bezpieczeństwu użytkowania urządzeń technicznych,  które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, mienia  lub środowiska. Bezstronny,...

Więcej o "O nas"

  PKO Bank Polski

PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce. W ostatnich latach, w warunkach rosnącej konkurencji i kryzysu finansowego umocnił pozycję krajowego lidera, zajmując wiodącą pozycję w sprzedaży kredytów, a jednocześnie stał się największym pod względem aktywów bankiem Europy Środkowo-Wschodniej.

Koncentrując się na wypracowywaniu solidnego zysku dla akcjonariuszy Bank osiąga doskonałe wyniki finansowe przy konserwatywnym podejściu do zarządzania ryzykiem.

ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków, www

Kongsberg Automotive (KA) to norweski holding, działający na rynku motoryzacyjnym od ponad 50 lat. Fabryka w Pruszkowie została założona w czerwcu 2000 roku i jest częścią dywizji Interior.

Pruszków to jedyny Europejski zakład produkcyjny w obrębie Grupy Kongsberg Automotive, który zajmuje się wytwarzaniem części podwyższających komfort siedzeń samochodowych w dwóch kategoriach: Podgrzewania Foteli (produkty: wiązki elektryczne, maty grzewcze) oraz Systemów Podparcia i Interiorwentylacji siedzeń (produkty: systemy komfortu, systemy masażowe, systemy wentylacji) Wyprodukowane przez nas komponenty są montowane w większości pojazdów na całym świecie.

  ul. Sądowa 2/10, 20-026 Lublin, www.adecco.pl

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Zakres naszego działania to m.in. rekrutacja i selekcja pracowników na stałe; pracowników tymczasowych; do pracy za granicą; weryfikacja i ocena kandydatów; ocena pracowników, określenie potencjału oraz kierunków rozwoju; poszukiwanie bezpośrednie kluczowych specjalistów, menedżerów oraz na stanowiska kierownicze; outsourcing funkcji z zakresu zarządzania personelem.

  ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa, www.aecom.com

AECOM jest globalnym dostawcą profesjonalnych usług technicznych z zakresu zarządzania dla wielu sektorów rynku, takich jak budownictwo, transport, infrastruktura, ochrona środowiska i energetyka.Przy ponad 46,000 pracowników na całym świecie AECOM jest liderem na wszystkich kluczowych rynkach, które obejmuje. Dzięki globalnemu zasięgowi wiedzy lokalnej, innowacjom i doskonałości technicznej w dziedzinie rozwiązań AECOM zapewnia zrównoważony rozwój w światowych środowiskach wytworzonych, naturalnych i społecznych.Jako spółka znajdująca się na liście Fortune 500 AECOM obsługuje klientów w ponad 100 krajach, a jej roczne przychody przekraczają 7 miliardów USD.Nasz zespół zajmujący się zarządzaniem projektami, kosztorysowaniem i usługami technicznymi działa w Wielkiej Brytanii, Europie i krajach WNP.Usługi, które świadczy AECOM obejmują między innymi:

 • Zarządzanie Projektem
 • Kontrola Kosztów, Zarządzanie Kosztami
 • Doradztwo Strategiczne i Usługi Ekspertów
 • Planowanie i projektowanie urbanistyczne
 • Ochrona środowiska
 • Transport
 • Infrastruktura drogowa, szynowa i lotnicza
 • Energia i wydobycie

  ul. Ochotnicza 10, 20-012 Lublin, www.altest.pl

Działalność firmy ALTEST Systemy Zabezpieczeń prowadzona jest w zakresie ochrony osób i mienia. W związku z dynamicznym rozwojem ALTEST Systemy Zabezpieczeń została powołana spółka Altest Sp. z o.o., która przejęła działy techniczne firmy: projektów, instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń, konserwacji i serwisu elektronicznych systemów zabezpieczeń.

  ul. Jana Sawy 2, 20-632 Lublin, www.altkom.pl

Altkom Akademia, jedna z największych firm informatycznych w Polsce, specjalizuje się w edukacji informatycznej oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu. Obecnie zakres działalności Grupy Altkom obejmuje trzy obszary:

 • usługi edukacyjne (pion Edukacja - Altkom Akademia S.A.)
 • usługi projektowo-programistyczne (pion Software & Consulting – Altkom Akademia S.A.)
 • usługi integratorskie (Integrity Solutions Sp. z o.o.).

  ul. Nadvbystrzycka 42a, DS nr 4, p. 9, 20-501 Lublin, www.bwm.pollub.pl

Do zakresu zadań Biura Wymiany Międzynarodowej należy w szczególności:

 1. Prowadzenie wszelkich spraw dotyczących międzynarodowych programów edukacyjnych realizowanych przez Politechnikę Lubelską.
 2. Realizacja umów z uczelniami zagranicznymi w zakresie wymiany międzynarodowej.
 3. Współpraca ze Studenckim Biurem Erasmusa (ESO).
 4. Sporządzanie sprawozdań i zestawień na potrzeby Uczelni oraz podmiotów zewnętrznych.
 5. Poszukiwanie nowych kierunków wymiany międzynarodowej.

Siedziba główna: ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa 

Oddział w Lublinie: ul. Morwowa 1, 20-704 Lublin

www.britenet.com.pl

Britenet to grupa ekspertów, których ambicją jest współtworzenie najlepszej firmy IT na polskim rynku. Swoje działania koncentrujemy na outsourcingu naszych specjalistów oraz tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych.
Zatrudniamy obecnie ponad 280 Konsultantów z różnych dziedzin. Posiadamy oddziały w Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Kielcach i wciąż rozwijamy zasięg naszej działalności. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla największych firm zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku. W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większą liczbą realizowanych projektów, prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowiska wymagające doświadczenia, jak i pozwalające je nabywać od podstaw. Stawiamy na ludzi młodych, otwartych, niekoniecznie posiadających bogate doświadczenie zawodowe, ale pragnących rozwijać się wraz z firmą.

  ul. Graniczna 13/3, 20-010 Lublin, www.ohp.pl

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP to regionalne jednostki organizacyjne OHP utworzone w celu realizacji zadań z zakresu rynku pracy:

 • Badanie i diagnozowanie lokalnego rynku usług edukacyjnych i rynku pracy;
 • Organizowanie szkoleń zawodowych zgodnie z zapotrzebowaniem rynku pracy;
 • Prowadzenie dla młodzieży usług w zakresie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowe.

  Al. Spółdzielczości Pracy 26, 20-147 Lublin, www.decathlon.com

Decathlon jest projektantem, producentem i dystrybutorem artykułów sportowych obecnym w 17 krajach, zatrudniającym ponad 41 tys. pracowników i realizującym obroty na poziomie 5 mld Euro rocznie.

  ul. Rynek 7, 20-111 Lublin, www.lfr.lublin.pl

Lubelski ośrodek Enterprise Europe Network pomaga przedsiębiorcom, w szczególności małym i średnim z terenu województwa lubelskiego, w rozwijaniu potencjału innowacyjnego oraz poziomu konkurencyjności na rynku europejskim. Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju oferuje szeroki zakres bezpłatnych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, głównie z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorców.

  ul. Spółdzielcza 4, 05-600 Grójec, www.faurecia.com

Faurecia jest jednym ze światowych liderów w wytwarzaniu wyposażenia samochodowego oraz metalowych konstrukcji siedzeń i układów kierowniczych specjalizującym się w wysokiej jakości rozwiązaniach technicznych w czterech dziedzinach produkcji: fotele samochodowe, wnętrza pojazdu, moduły przednie, systemy emisji kontroli i spalin.

  ul. Wołowska 7, 02-675 Warszawa, www.gemius.pl

Gemius S.A. jest liderem w dziedzinie badań internetu w Polsce. Świadczy profesjonalne usługi badawcze, analityczne i doradcze dla wszystkich podmiotów tego rynku. Firma jako jedyna w Polsce (i nieliczna na świecie) jednocześnie realizuje badania user-centric oraz site-centric. Badania prowadzone są dla całego rynku wydawców internetowych (portale oraz wortale tematyczne) oraz bardzo dużego grona firm, które wykorzystują to medium jako kanał komunikacji z klientami. Tworzymy własną unikalną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych. Nasze rozwiązania informatyczne wykorzystujemy do prowadzenia badań w kilkunastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
AdOcean (Grupa Gemius) to firma informatyczna, będąca liderem w zakresie zaawansowanych technologii adserwerowych. Unikalną jakość naszych rozwiązań zapewnia integracja z uznanymi narzędziami badawczymi firmy Gemius SA. Współpracujemy z największymi podmiotami z branży internetowej w kilkunastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej - portalami, sieciami reklamowymi i agencjami. Prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe, tworzymy własną, unikalną technologię oraz narzędzia analityczne, umożliwiające efektywne zarządzanie i emisję reklam w Internecie. Nasze systemy emitują, przechowują, przetwarzają i analizują on-line setki terabajtów danych. Miesięcznie zbieramy informacje o ponad 16 miliardach hitów. Tworzymy oprogramowanie, w którym wykorzystujemy innowacyjne autorskie pomysły. Dzięki nieustannemu udoskonalaniu produktów, dostosowywaniu funkcjonalności do potrzeb użytkowników, nasze oprogramowanie cieszy się uznaniem i zaufaniem najbardziej wymagających odbiorców.

  ul. Mełgiewska 7-9, 20-952 Lublin, www.emperia.pl

Grupa Handlowa Emperia jest jedną z największych i najbardziej aktywnych grup handlowych w Polsce w branży FMCG. Prowadzi handel detaliczny oraz dystrybucję artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych, zarządza nieruchomościami i prowadzi działalność deweloperską. Koordynatorem działalności Grupy jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka Emperia Holding SA. W skład Grupy Handlowej Emperia wchodzą następujące spółki:

 • Spółki dystrybucyjne: Tradis Sp. z o.o., DEF Sp. z o.o., Ambra Sp. z o.o.
 • Spółki detaliczne:
  • Spółki prowadzące sieci supermarketów: Stokrotka Sp. z o.o., Detal Koncept Sp. z o.o., Lewiatan Holding S.A., Społem Tychy S.A., Euro Sklep S.A., Koliber Sp. z o.o.
  • oraz pracująca na rzecz Spółdzielni Społem spółka: Partnerski Serwis Detaliczny S.A.
 • Spółki innych segmentów:
  • Emperia Info Sp. z o.o. – odpowiada za usługi informatyczne na rzecz spółek Grupy Handlowej Emperia
  • Elpro Ekon Spółka z o.o. S.K.A. – zajmuje się usługami deweloperskimi oraz zarządzaniem nierychomościami
  • Infinite Sp. z o.o. – zajmuje się tworzeniem specjalistycznego oprogramowania dla firm handlowych i produkcyjnych

  ul. Lucyny Herc 9, 20-328 Lublin, www.instal.com.pl

Instal-Lublin to przedsiębiorstwo dynamiczne, łączące w sobie nowoczesność i zaawansowanie technologiczne z bogatym, 60-letnim doświadczeniem. Jest wiodącym wykonawcą usług branży instalacyjnej w Polsce. Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe prace obejmujące dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwis instalacji sanitarnych i technologicznych.

  ul. 1 Maja 16 A, 20-410 Lublin, www.intemporis.eu

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od 2005 r. prowadzi działalność na terenie Polski, Francji i Belgii w zakresie rekrutacji i pracy tymczasowej. Rozwijamy się w ślad za potrzebami zmieniającego się rynku pracy oraz rosnącymi wymaganiami polskich i zagranicznych pracodawców. Dzięki naszej Agencji można skorzystać z:

 • pośrednictwa pracy
 • rekrutacji
 • pracy tymczasowej
 • doradztwa personalnego

  ul. Kuźnicza 4, 21-040 Świdnik, www.jgservice.pl

Firma J.G. Service powstała w 2005 roku. W pierwszych latach działalności zajmowalliśmy się sprzedażą narzędzi skrawających uznanych światowych producentów. Reprezentujemy na polskim rynku niemieckiego producenta narzędzi węglikowych INOVA TOOLS oraz austriackiego producenta MAYKESTAG. W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę na zasadzie wyłączności na Polskę z japońskim producentem ultra precyzyjnych oprawek frezarskich NT Tools oraz największym producentem w Niemczech oprawek tokarskich EWS. Stale poszerzamy zakres działania wzbogacając naszą ofertę o nowe produkty, dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Rozpoczynając w 2008 roku produkcję narzędzi wykonanych z węglika spiekanego uczyniliśmy milowy krok w rozwoju firmy. W tym celu wykorzystaliśmy szanse wynikające z integracji Polski z Unią Europejską.

  ul. Narutowicza 52/6, 20-016 Lublin, www.k2.pl

K2 Internet S.A. jest agencją marketingowo-technologiczną, realizującą najbardziej innowacyjne projekty z obszaru marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, jakie zdarzyły się na rynku polskim w obszarze komunikacji internetowej. Swoja ofertę adresujemy do dużych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Wśród stałych klientów K2 są m.in.: Coca-Cola, IKEA, PZU, Orlen, Volvo, Play, i Pracuj.pl. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, K2 w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Wachlarz usług firmy jest bardzo szeroki: od budowy strategii, rozwoju i utrzymania serwisów www, po świadczenie usług z zakresu multimediów i wideo on-line, sprzedaży i obsługi klienta on-line, rozwiązań mobilnych, budowy programów lojalnościowych, aż po hosting zarządzany i architekturę informacji.

  ul.Narutowicza 73, 20-019 Lublin, www.kwp.lublin.pl

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie realizuje oczekiwania społeczneh w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępstw oraz zachowań najbardziej uciążliwych społecznie.

   ul. Nadbystrzycka 44, 20-501 Lublin, www.inkubator.pollub.pl

Lubelski Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Lubelskiej to ogólnouczelniana jednostka organizacyjna Politechniki Lubelskiej.
Głównym celem działań prowadzonych przez Inkubator jest wspieranie i popularyzacja idei przedsiębiorczości w środowisku akademickim, rozbudzenie ducha przedsiębiorczości wśród młodych ludzi i pomoc dla początkujących przedsiębiorców.
Co mamy w ofercie? możliwość korzystania ze specjalistycznego, często drogiego oprogramowania komputerowego w wersji komercyjnej, m.in.: CorelDRAW, Photoshop, Adobe Flash, AutoCAD, NORMA Pro, ArCADia, Efekt ekologiczny i ekonomiczny, Arcon, Alibre Design Professional; pomieszczenia biurowe z pełnym wyposażeniem biurowym; dostęp do sali konferencyjnej wyposażonej w zestaw konferencyjny (projektor, ekran, tablica, flipchart); Współpraca z Inkubatorem to możliwość korzystania na preferencyjnych zasadach ze specjalistycznych szkoleń, kończących się uzyskaniem formalnie wymaganych lub powszechnie honorowanych uprawnień i certyfikatów.
Jak wspieramy nasze firmy? udzielamy pomocy prawnej i księgowej; oferujemy usługi doradcze w zakresie: prawa, podatków i ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, uprawnień i kwalifikacji branżowych; pośredniczymy w poszukiwaniu partnerów naukowych i biznesowych; pomagamy w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania; pozyskujemy zlecenia od podmiotów gospodarczych związanych z profitem prowadzonej przez Pomysłodawcę działalności gospodarczej i inne
Dla kogo? do współpracy zapraszamy młode firmy, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, zainteresowane podniesieniem swojej konkurencyjności; osoby, które mają pomysł na swoją firmę; przede wszystkim studentów i absolwentów Politechniki Lubelskiej, przedsiębiorczych i aktywnych młodych ludzi z inicjatywą.

   ul. 1 Maja 12, 27-200 Starachowice, www.mantruckandbus.pl

MAN Bus Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów autobusów w Europie. Zgrupowani w koncernie MAN produkujemy w naszych europejskich fabrykach pojazdy na rynki międzynarodowe. W dwóch zakładach w Polsce - w Poznaniu i w Starachowicach - zatrudniamy obecnie ponad 3000 pracowników. Nowatorska technika i najwyższa jakość stanowią podstawę naszych osiągnięć od ponad 100 lat. Jesteśmy niezawodnym, dynamicznym, otwartym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dlatego też od naszych praktykantów, stażystów i pracowników wymagamy:

 • Umiejętności współpracy w zespole
 • Umiejętności skutecznego komunikowania się
 • Umiejętności analitycznego myślenia
 • Umiejętności rozwiązywania problemów
 • Zaangażowania w pracę
 • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew, www.mars.com/poland/pl

Rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku budując biuro oraz pierwszą fabrykę w Kożuszkach Parcel, 45 km na zachód od Warszawy. Obecnie Mars Polska to dwa niezależne kompleksy fabryczne. W Kożuszkach Parcel znajdują się fabryki produkujące jedzenie dla zwierząt domowych oraz napoje mleczne. W Janaszówku działa fabryka słodyczy. W październiku 2008 roku otworzyliśmy drugie biuro w centrum Warszawy. Jesteśmy dumni z produkcji i sprzedaży powszechnie znanych i cenionych produktów markowych m.in. SNICKERS®, MARS®, M&M'S®, TWIX®, PEDIGREE®, WHISKAS® i UNCLE BEN'S®. Roczne obroty na poziomie ponad 1,4 mld zł oraz zatrudnienie bliskie 1400 Współpracowników daje nam pozycję jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm spożywczych w Polsce. Naszym Współpracownikom oferujemy bardzo konkurencyjne pakiety płacowo-benefitowe oraz możliwość ciągłego rozwoju. Nieustannie pracujemy nad tworzeniem doskonałych warunków pracy.

  ul. Niecała 14, 20-080 Lublin, www.mup.lublin.pl

Miejski Urząd Pracy wykonuje zadania z zakresu promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia oraz aktywizacji zawodowej. Do zadań MUP należy:

 • Opracowanie i realizacja programu promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy;
 • Pozyskiwanie i gospodarowanie środkami finansowymi na realizację zadań z zakresu aktywizacji lokalnego rynku pracy;
 • Udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w znalezieniu pracy, a także pracodawcom w pozyskaniu pracowników przez pośrednictwo pracy i poradnictwo zawodowe;
 • Rejestrowanie bezrobotnych i poszukujących pracy;
 • Inicjowanie i wdrażanie instrumentów rynku pracy.

  ul. Mełgiewska 7/9, 20-952 Lublin, www.pl.mw.gruppocln.com

MW Lublin jest spółką wchodzącą w skład Grupy CLN, jednej z wiodących dystrybutorów wyrobów ze stali powstałą w miejsce dawnego zakładu produkcji kół – DEF. W lubelskim zakładzie produkowane są wysokiej jakości koła do samochodów osobowych, takich jak m.in Fiat, Hyundai, Kia czy Renault. Wraz z rozwojem firmy planowana jest także produkcja kół do samochodów dostawczych i motocykli.
Wszystkie elementy koła są produkowane na miejscu, a następnie są one montowane i malowane. Po tym procesie są już gotowe do wysyłki do Klienta.

Trawniki-PL, 21-044 Trawniki www.nicols.eu

NICOLS jest wiodącym producentem środków utrzymania czystości: gąbek kąpielowych, zmywaków kuchennych, ściereczek, odświeżaczy powietrza, produktów do WC oraz środków owadobójczych. Jesteśmy jednym z najważniejszych producentów tego typu specjalistycznych produktów na rynku europejskim. Nasze doświadczenie, specjalistyczna wiedza i know-how pozwala nam oferować szeroką gamę produktów zarówno pod naszą marką, jak i markami naszych klientów.
Od ponad 60 lat dokładamy starań, aby jak najlepiej sprostać specyficznym i rozwijającym się potrzebom klientów, dostosowywać naszą strategię do produkcji i sprzedaży produktów użytku domowego i produktów czyszczących.
Centrala firmy znajduje się w Belgii, natomiast dwa centra produkcyjne zlokalizowane są we Francji (okolice Cambrai) i w Polsce (okolice Lublina). Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach, zatrudniamy ponad 650 osób, a nasz roczny obrót sięga 100m€
Naszą misją jest rozwój kultury Jakości/Higieny/Bezpieczeństwa/Środowiska we wszystkich aspektach dziennej pracy, przy jednoczesnym poszanowaniu i przestrzeganiu międzynarodowych standardów w naszej firmie.
Prawość, pasja, postęp, doskonałość i szacunek to pięć głównych wartości firmy Nicols. Proste i jasne wartości, które są kluczowe dla właściwego funkcjonowania firmy.
Dobre zarządzanie i filozofia współpracy to kluczowe słowa dla Nicols. Budując firmę na tym fundamencie, opieramy się na pięciu wartościach, które przekazujemy naszym pracownikom. Wartości te łączą podstawowe aspekty zawodowe i ludzkie, są niezbędne by zapewnić przejrzystość i poczucie sprawiedliwości.

  ul. Domaniewska 39a, 02-672 Warszawa, www.nsn.com

Nokia Siemens Networks jest światowym liderem wśród dostawców usług telekomunikacyjnych, poszukującym innowacyjnych rozwiązań przy dużej dbałości o środowisko nnaturalne. Spółka dostarcza kompletny asortyment technologii dla infrastruktury sieci mobilnych, stacjonarnych i konwergentnych, jak również profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, integracji systemów, wdrożeń, utrzymania i “Managed Services”. Nokia Siemens Networks jest jedną z największych firm w branży telekomunikacyjnej na świecie, dostarczających sprzęt, oprogramowanie oraz profesjonalne usługi. Centrum we Wrocławiu jest częścią globalnej organizacji badawczo-rozwojowej Nokia Siemens Networks, tworzącej jeden z najbardziej innowacyjnych i najzdolniejszych zespołów w tej branży. Niezależnie od globalnej struktury, centra badawcze są zlokalizowane w pobliżu ważnych rynków i dużych klientów firmy. Główne centra znajdują się w Europie (Niemcy, Finlandia, Włochy, Polska, Portugalia i Węgry) oraz w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Indiach.

   ul. Stefczyka 32, 20-151 Lublin, www.elpro.lublin.pl

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp z o.o. ciągle poszerza zakres swojej działalności. Pozwoliło to m.in. na uzyskanie statusu Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego AUTODESK, Akredytacji Kuratorium Oświaty oraz wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co daje gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego prowadzonych kursów, a także możliwośd uzyskania certyfikatów oraz zaświadczeo powszechnie honorowanych i cenionych w branży budowlanej. Głównym profilem działalności firmy jest organizacja specjalistycznych szkoleo dla branży budowlanej i energetycznej na terenie całej Polski. Misja Spółki, to podnoszenie standardów kształcenia i tworzenie nowej jakości tzw. „kultury technicznej” w szeroko rozumianej branży budowlanej. Wspieramy tych, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy i zdobyciem nowych umiejętności zwiększających ich konkurencyjnośd na rynku pracy. Oferowane szkolenia specjalistyczne obejmują:

 • AutoCAD – komputerowe wspomaganie projektowania
 • Norma PRO - kosztorysowanie robót budowlanych
 • ArCADia TERMO – ocena energetyczna budynków
 • Photoshop i CorelDRAW
 • Prace kontrolno – pomiarowe
 • Szkolenia okresowe BHP
 • Uprawnienia energetyczne

  ul. Poleczki 7, 02-822 Warszawa, www.pcm.pl

Spółka Polskie Centrum Marketingowe (PCM) od 1994 roku świadczy usługi w sektorze Business Process Outsourcing (BPO) w branży marketingu bezpośredniego. PCM specjalizuje się w usługach Marketingu Relacji.
Posiadamy wiedzę i bogate doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych projektów. Usługi PCM dotyczą doradztwa marketingowego, pozyskiwania nowych klientów oraz ich obsługi w komunikacji bezpośredniej. PCM oferuje dobór i dostarczanie baz danych, segmentację klientów, usługi telemarketingu, outsourcing Biura Obsługi Klienta, obsługę programów lojalnościowych oraz wysyłek tradycyjnych (direct mail), elektronicznych (e-mail marketing) i faksowych.
Usługi realizujemy na zaawansowanych specjalistycznych systemach takich jak CRM, Workflow, Workforce, IVR, Softdial Contact Center (SCC). Dodatkowo posiadamy specjalistyczne urządzenia i maszyny do personalizacji, foliowania, pakowania i kopertowania.

  ul. Handlowa 8, 20-387 Lublin, www.polinowex.pl

Pol-Inowex S.A. jest obecna na rynku od 1991r. oferuje specjalistyczne i kompleksowe usługi w zakresie demontażu, montażu, pakowania oraz relokacji urządzeń i obiektów przemysłowych. Spółka prowadzi swoją działalność głównie na rynkach zagranicznych.

  ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, www.pracuj.pl

Pracuj.pl to portal z ofertami pracy z regionu jak również z całego kraju.

  ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa, www.pg.com

Procter&Gamble jest jedną z największych na świecie firm działających na rynku FMCG (szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych). Produkujemy i sprzedajemy niemal 300 marek, które trafiają do 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Nasze marki sprzedawane w Polsce to m.in. Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Olay, Wellaflex, Blend-a-med, Oral-B, Braun, Duracell, Pampers, Always, Naturella, Vizir, Lenor, Ariel.

  ul. Mełgiewska 11, 20-954 Lublin, www.puplublin.pl

Do zakresu zadań Powiatowego Urzędu Pracy należy m.in.:

 • Opracowywanie i realizację programu promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy;
 • Pozyskiwanie i gospodarowanie środkami finansowymi na realizację zadań z zakresu aktywizacji lokalnego rynku pracy;
 • Udzielanie informacji o możliwościach i zakresie pomocy określonej w ustawie;
 • Udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w znalezieniu pracy przez pośrednictwo pracy, poradnictwo

  ul. Zana 32a, 20-601 Lublin, www.randstad.pl

Randstad sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, oferującą rozwiązania w zakresie:

 • doboru i zatrudnienia personelu tymczasowego, w tym także rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych w siedzibie klienta (inhouse service),
 • rekrutacji pracowników stałych, w tym specjalistów z dziedziny finansów, informatyki, produkcji, branży budowlanej i łańcucha dostaw,
 • długoterminowego zatrudnienia zewnętrznego pracowników poprzez oddelegowanie ich do pracy w siedzibie Klienta zachowującego kontrolę nad personelem,
 • Assessment i Development Center oraz projektów outplacementowych,
 • administracji wynagrodzeniami oraz dokumentacją kadrową.

  ul. Lubelska 104, 21-100 Lubartów, www.roto-frank.com

Marka Roto Frank oznacza w dziedzinie okuć budowlanych światowej klasy innowacyjne, indywidualne i bezpieczne rozwiązania systemowe. Skonstruowane przez grupę konstruktorów i inżynierów, należących do światowej czołówki. Dlatego opracowujemy rozwiązania, które w inteligentny sposób łączą bezpieczeństwo, procesy zarządzania energią i komfort w domu.

   Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, www.pl.sii.eu

Sii Sp. z o.o. jest jednym z liderów usług w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii. Wspieramy Klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki i przemysłu oraz FMCG.
Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie, z inicjatywy Gregoire’a Nitota. Dynamiczny rozwój Sii w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych Klientów zaowocowały otwarciem kolejnych oddziałów. Obecnie, zatrudniamy ponad 700 osób w pięciu oddziałach: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków. Realizujemy również projekty w Olsztynie, Szczecinie, Płocku i Łodzi. W Sii najważniejsi są ludzie. Poszukujemy osób otwartych i pogodnych, a przy tym kompetentnych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków. Dzięki szybkiemu rozwojowi Sii, dołącza do nas co miesiąc ponad 20 Pracowników.

  ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin, www.sipma.pl

SIPMA S.A. jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce. Jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie. Ponad 170 letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych łączymy z nowoczesnymi metodami zarządzania. Nasze produkty zdobyły uznanie na wielu rynkach. Potwierdzają to liczne medale, puchary i dyplomy zdobyte na targach i wystawach. Swoją pracę opieramy na wysokich standardach zarządzania. Innowacyjność, twórczość oraz zdolność podejmowania inicjatyw to wartości, którymi się kierujemy w codziennej pracy.

  ul. Nowodworska 18, 21-100 Lubartów, www.solbet-lubartow.pl

Solbet Lubartów S.A. w Lubartowie to jeden z pierwszych polskich zakładów produkujących drobnowymiarowe elementy ścienne z autoklawizowanego betonu komórkowego. Początki jego działalności sięgają 1960r. Pod obecną nazwą zakład funkcjonuje od 2005r, kiedy to ukończone zostały procesy dostosowawcze do standardów obowiązujących w całej Grupy Kapitałowej Solbet, w skład której wchodzi Spółka od 2001r.
Obecnie firma produkuje pełny asortyment bloczków z betonu komórkowego pod wspólną, ogólnokrajową marką „Solbet”, stosowanych jako podstawowy materiał do budowy ścian wszelkiego rodzaju budynków. Spółka jest również producentem wysokiej jakości styropianu oraz stropów Teriva stanowiących ważne uzupełnienie podstawowej oferty produkcyjnej.

  ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa, www.solidsecurity.pl

Na rynku ogólnopolskim działamy od 1991 r. Solid Security to doświadczenie, wiedza, profesjonalizm oraz nieograniczony potencjał merytoryczny i operacyjny w zakresie świadczenia usług ochrony. Jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale, działamy na terenie całego kraju, obserwując stałą tendencję wzrostu zapotrzebowania na nasze usługi. Zapewnimy Państwu, solidność oraz bezpieczeństwo wykonywanej usługi na najwyższym poziomie. W ramach naszej działalności oferujemy:

 • pełny zakres świadczonych usług ochrony w oparciu o wydane koncesje,
 • największy zasięg działania w oparciu o 39 Biur regionalnych,
 • Certyfikat ISO 9001:2008,
 • Certyfikat AQAP 2120:2009.

  ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, www.tebodin.pl

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce ponad 280 osób i ponad 3300 inżynierów na całym świecie. W Polsce swoje biura mamy w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Zajmujemy się: projektowaniem, organizacją przetargów, zarządzaniem projektem/budową, nadzorem inwestorskim oraz zarządzaniem kosztami inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych inwestycji realizowanych na terenie całej Polski. Absolwentom oferujemy pracę na stanowiskach takich jak: Inżynier Budowy i Asystent Projektanta. Studenci mogą ubiegać się o płatne praktyki, organizowane głównie w okresie wakacyjnym w działach projektowych i na budowach. Ze względu na specyfikę naszej pracy zatrudniamy osoby głównie o takich rodzajach wykształcenia: architektura, inżyniera lądowa, inżynieria środowiska, elektrotechnika. Zwracamy również uwagę na takie cechy jak: praca zespołowa, chęć uczenia się i dzielenia się wiedzą, proaktywność i inicjatywa oraz znajomość języka angielskiego.

  ul. Zana 32a, 20-601 Lublin, www.technobeton.pl

Technobeton jest rozkwitającym producentem kostki brukowej oraz prefabrykatów budowlanych - krawężników betonowych, obrzeży, pustaków betonowych, elementów elewacyjnych najwyższej jakości, potwierdzonych znakiem CE. Firma wkroczyła na rynek w roku 2008.

  ul. Malczewskiego 26, 71-612 Szczecin, www.tieto.com

Tieto jest wiodącą w Europie Północnej firmą informatyczną, świadczącą usługi w zakresie budowy i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych. Oferowane przez nas usługi opierają się o najwydajniejsze technologie i dla naszych klientów są źródłem wymiernych korzyści. Ścisła współpraca na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym oraz znajomość specyfiki potrzeb naszych klientów sprawia, że od wielu już lat jesteśmy dla nich godnym zaufania partnerem.
Obecnie zatrudniamy 18000 pracowników w około 30 krajach a naszą ambicją jest pozycja wiodącego na rynku integratora usług IT dostarczanych w najwyższej jakości.
W Polsce Tieto posiada swoje oddziały w Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie, gdzie zatrudnionych jest 1200 osób. Nasi specjaliści pracują tam nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla klientów z całego świata, z takich branż jak: telekomunikacja, usługi finansowe, energetyka czy motoryzacja.

  ul. Pilotów 4c, 31-462 Kraków, www.emitel.pl

TP Emitel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Świadczone przez nas usługi zostały podzielone na trzy grupy: telewizja, radio i telekomunikacja. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy naszej oferty. Jesteśmy krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej. Obecnie dynamicznie rozwijamy usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych oraz Digital Signage.

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ, ul. Spadochroniarzy 5, 20-043 Lublin

Wojskowa Komenda Uzupełnień to jednostka administracji wojskowej zajmująca się administracją rezerw osobowych na podlegającym pod nią terenie. WKU pełnią rolę wykonawczą Ministra Obrony Narodowej, bezpośrednio są podporządkowane Wojewódzkim Sztabom Wojskowym. Realizują problematykę obronną i administrację wojskową na administrowanym terenie. Do zadań Wojskowych Komend Uzupełnień należą :

 • współdziałanie ze Starostwami Powiatowymi w zakresie polityki obronnej państwa,
 • współdziałanie z Obroną Cywilną,
 • zabezpieczenie mobilizacyjnego rozwinięcia jednostek wojskowych,
 • powoływanie żołnierzy rezerwy do czynnej (kontraktowej) służby wojskowej.

ul. Hetmańska 120, 35-078 Rzeszów, www.wskrz.com

WSK "PZL-Rzeszów" S.A. jest światowej klasy firmą konstrukcyjno- produkcyjną napędów lotniczych. Nasze 70-letnie doświadczenie nauczyło nas, że inwestowanie w kapitał ludzki jest tak samo ważne jak praca nad nowymi technologiami. Z powodzeniem potrafiliśmy to połączyć, i możemy dziś powiedzieć, że zatrudniamy najlepszych specjalistów pracujących nad najnowszymi technologiami. Obszary, w których obecnie prowadzimy procesy rekrutacyjne to m.in. konstrukcja, technologia, inżynieria produkcji, metalurgia, inżynieria materiałowa, jakość oraz stanowiska finansowe i zakupowe. Zatrudnienie w naszej firmie znajdą również operatorzy maszyn konwencjonalnych oraz maszyn sterowanych numerycznie. Wspieramy i zachęcamy uczniów szkół średnich i studentów do zdobycia swoich pierwszych doświadczeń zawodowych. Oferujemy możliwość odbycia praktyk programowych jak i poza programowych przez cały rok.

  ul. Okopowa 5, 20-022 Lublin, www. wup.lublin.pl

Do zadań Wojewódzkiego Urzędu Pracy należy w szczególności:

 • określanie i koordynowanie regionalnej polityki rynku pracy i rozwoju zasobów ludzkich w odniesieniu do krajowej polityki rynku pracy przez przygotowanie i realizację regionalnego planu działań na rzecz zatrudnienia;
 • podział posiadanych środków Funduszu Pracy, z uwzględnieniem kierunków i priorytetów określonych w regionalnym planie działań na rzecz zatrudnienia, na działania na rzecz promocji zatrudnienia, rozwoju zasobów ludzkich i aktywizacji bezrobotnych;
 • opracowywanie analiz rynku pracy i badanie popytu na pracę, w tym prowadzenie monitoringu zawodów deficytowych i nadwyżkowych.