Konkursy

August 3, 2017

Konkurs ElectroMobility Poland na elektryczny samochód

Spółka ElectroMobility Poland SA wraz z Ministerstwem Energii ogłosiły konkurs na samochód elektryczny. Jego celem jest wybór 5 najlepszych koncepcji miejskiego pojazdu elektrycznego, który będzie mógł zostać wyprodukowany w celach komercyjnych.

Więcej o "Konkurs ElectroMobility Poland na..."

November 10, 2016

Konkurs na najlepszą pracę magisterską - TAURON Dystrybucja S.A.

16.05.2016 ruszyła III edycja Konkursu dla studentów na najlepszą pracę magisterską. „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja” to temat przewodni tegorocznej edycji Konkursu.Nagroda główna dla autora najlepszej pracy magisterskiej o tej tematyce to 10 tys. zł.Do udziału w Konkursie zapraszamy absolwentów studiów magisterskich polskich publicznych...

Więcej o "Konkurs na najlepszą pracę..."

March 22, 2016

Berlin Startup Calling 2016

Visual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl, daje Ci niepowtarzalną szansę, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Usiądź, spisz swoje pomysły, wybierz ten najlepszy, stwórz ciekawą i oryginalną prezentację, a następnie prześlij do nas do 31 grudnia 2016 roku! Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15,000 euro.

Więcej o "Berlin Startup Calling 2016 "

August 3, 2016

Rusza konkurs - Zaprojektuj fotel przyszłości

Płatne staże, nagrody pieniężne oraz wyjazd do zagranicznej siedziby Kongsberg Automotive, to tylko niektóre nagrody, jakie można wygrać w konkursie „Innovate with Kongsberg Automotive Pruszków. Choose your automotive career path”. Najwyższe trofeum zdobędzie student – autor najlepszego projektu fotela przyszłości.

Więcej o "Rusza konkurs - Zaprojektuj fotel..."

February 15, 2016

V edycja Strefy Studenta w ramach VIII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Masz pomysł na opakowanie? Interesujesz się designem? Myślisz o związaniu swojej przyszłości z branżą opakowań? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco to znaczy, że konkurs kierowany jest właśnie do Was.Dołącz do laureatów Strefy Studenta i zadebiutuj podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, największych targów opakowań w...

Więcej o "V edycja Strefy Studenta w ramach..."

June 18, 2015

UWAGA! KONKURS!

Wygraj Ipada mini! Zapisz się za pomocą formularza i już 22.06.2015 o godzinie 19 mailowo otrzymasz dostęp do łamigłówki konkursowej na platformie NOMAD! Będziecie mieć 45 minut na rozwiązanie wszystkich konkursowych zadań.

Więcej o "UWAGA! KONKURS!"

Targi pracy „Inżynier na rynku pracy”
Politechnika Lubelska, 20.11.2012 r.