Konkursy

December 4, 2018

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w piętnastej edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii.

Więcej o "Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii"

December 4, 2018

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii - konkurs

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w piętnastej edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii.      Rekrutacja już ruszyła i potrwa do 27 maja 2018 roku.   Studenci zainteresowani udziałem w konkursie powinni przesłać w tym terminie, mailem na adres:  .

Więcej o "Wakacyjny staż studencki VELUX w..."

March 20, 2018

Schneider Electric ogłasza 8. edycję konkursu “Go Green in the City”

Warszawa, 12 lutego 2018 r. — Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, ogłasza 8. edycję globalnego konkursu dla studentów „Go Green in the City”. Inicjatywa ta wyróżnia odważne koncepcje i innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają stworzenie inteligentnych miast o wysokiej efektywności energetycznej. Tegoroczna edycja konkursu...

Więcej o "Schneider Electric ogłasza 8...."

June 3, 2018

Wypromuj swoje badania i zdobądź stypendium! Startują zgłoszenia do programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Od 5 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 18. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Więcej o "Wypromuj swoje badania i zdobądź..."

February 20, 2018

VIII edycja konkursu International VELUX Award dla studentów architektury

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.

Więcej o "VIII edycja konkursu International..."

December 18, 2017

UWAGA KONKURS!

Jesteś młody, kreatywny i lubisz projektować? Spróbuj swoich sił w branży opakowań! Już dziś pomyśl o zgłoszeniu udziału w 7. edycji konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach 10. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2018.

Więcej o "UWAGA KONKURS!"

July 12, 2017

Wystartowała V Edycja Valeo Innovation Challange!

Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w V edycji Konkursu Valeo Innovation Challange! Tym razem Valeo zachęca studentów z całego świata nie tylko do innowacji, ale także do rozwijania swojej przedsiębiorczości poprzez zaoferowanie zwycięzcom szansy na stworzenie własnego startupu. Studenci mogą zaprezentować nowe rozwiązania w obszarach „innowacja...

Więcej o "Wystartowała V Edycja Valeo..."