Aktualności

April 25, 2017

Student PL laureatem olimpiady

W dniach 21-22 kwietnia 2017 r. na Politechnice Poznańskiej odbył się finał 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych.

Więcej o "Student PL laureatem olimpiady"

December 4, 2017

Wykładowca z Modern University for Business and Science (MUBS) w Studium Języków Obcych

W dniach od 3 do 7 kwietnia 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ była mgr Vanessa Chehade-Saad, wykładowca języka angielskiego z Modern University for Business and Science (MUBS) z Beirutu w Libanie.

Więcej o "Wykładowca z Modern University for..."

December 4, 2017

Wykładowca z Ibn Tofail University w Studium Języków Obcych

W dniach od 27 do 31 marca 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ był mgr Sellam Jellali, wykładowca języka angielskiego z Ibn Tofail University reprezentujący National School of Trade and Management (Kenitra, Maroko).

Więcej o "Wykładowca z Ibn Tofail University w..."

March 28, 2017

V edycja Konkursu Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim organizowanego przez SJO i WBiA pt: „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin”

W tym roku odbyła się piąta edycja Konkursu Prezentacji w Języku Angielskim na Wydziale Budownictwa i Architektury. Temat tegorocznej edycji konkursu „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin” nawiązywał do jubileuszu nadania praw miejski Lublinowi przez króla Władysława Łokietka w 1317 roku.

Więcej o "V edycja Konkursu Prezentacji..."

January 13, 2017

GALA STRAUSSOWSKA 2017

„Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej.” Paulo Coelho

Więcej o "GALA STRAUSSOWSKA 2017"

August 1, 2017

Zmiana terminu egzaminu TOEIC

W związku z awarią sieci wodociągowej i cieplnej na Politechnice Lubelskiej egzamin TOEIC zaplanowany na 09.01.2017 zostanie przeniesiony na inny termin. Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem SJO w środę 11.01.2017.Za niedogodności przepraszamy.

Więcej o "Zmiana terminu egzaminu TOEIC"

May 12, 2016

Konkurs Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim na Wydziale Budownictwa i Architektury

23 marca 2017 roku na Wydziale Budownictwa i Architektury odbędzie się Konkurs Prezentacji Multimedialnych w Języku Angielskim pod honorowym patronatem Dziekana WBiA dr hab. inż. Bogusława Szmygina, prof. PL. Temat konkursu: „We Built This City – We celebrate the 700th anniversary of granting the city charter to Lublin”

Więcej o "Konkurs Prezentacji Multimedialnych w..."


Archiwum »