13 marca 2017

Rekrutacja na wyjazdy na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+

Nabór na wyjazdy na studia w roku akademickim 2017/2018 oraz na wyjazdy na praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 w ramach programu Erasmus+ trwa do 31 marca 2017r.
 
WYJAZDY NA STUDIA 
Osoby zainteresowane wyjazdem na studia w ramach programu Erasmus+ prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji oraz listą uczelni partnerskich. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym.
W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na studia prosimy o kontakt: Dorota Tylus (d.tylus@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9).
Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/ oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim.  
 
WYJAZDY NA PRAKTYKI
Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, ofertami praktyk oraz listą firm, w których studenci odbywali praktyki. Chęć wyjazdu należy zgłosić do koordynatora wydziałowego pisemnie na formularzu zgłoszeniowym. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć List Intencyjny podpisany przez instytucję przyjmującą. 
W przypadku pytań dotyczących wyjazdu na praktyki prosimy o kontakt: Magdalena Goździk (m.gozdzik@pollub.pl) lub zapraszamy osobiście do Biura Kształcenia Międzynarodowego (Dom Studenta 4, p. 9). 
Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną BKM, stroną programu: http://erasmusplus.org.pl/oraz przewodnikiem po programie w języku angielskim i ulotką w języku polskim.
 
W marcu odbędą się również spotkania informacyjne dla studentów:
1) 17.03.2017, godz. 10.30, Aula 1 WM
2) 20.03.2017, godz. 14.00 świetlica DS4 
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w programie Erasmus+!