24 sierpnia 2017

Aukcja charytatywna #WERONIKOWSTAŃ

Szanowni Państwo,
 
Już niebawem wystartuje aukcja charytatywna, z której dochód zostanie w całości przekazany na pomoc studentce Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej – Weronice Przybycień, która 23 stycznia 2016 r. zasłabła w trakcie zajęć, a następnie została przetransportowana do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej  krwotok środmózgowy.
 
 
Pracownicy i studenci Politechniki Lubelskiej nie zostawili pani Weroniki samej. W ciągu minionego roku wielokrotnie miały miejsce akcje charytatywne, z których zebrane środki zostały przekazane na pokrycie kosztów rehabilitacji.
 
Zorganizowano między innymi: turniej charytatywny o puchar JM Rektora Politechniki Lubelskiej w halową piłkę nożną, koncert charytatywny, kiermasz ciast oraz akcje pt. „Mikołaje kwestują” a także  „Nawrzucaj” Rektorowi i Dziekanowi.
 
 
W tym roku postanowiliśmy wesprzeć akcję organizując aukcję charytatywną, której przedmiotem jest oryginalna koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem. Aukcja wystartuje pod koniec września i będzie prowadzona za pośrednictwem portalu internetowego allegro.pl.
 
 
 
Szczegółowe informacje o aukcji pojawią się już wkrótce, tak więc bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę internetową
i facebook'u!
 
 
 
Inicjatorem ww. aukcji jest Biuro Promocji i Projektów Politechniki Lubelskiej.


 
 

 

 

 

Załączniki: