25 czerwca 2020

Nabór do Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Szanowni Państwo,

Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku (LUTW) działający w Lublinie pod patronatem pięciu publicznych uczelni, ogłasza nabór rok akademicki 2020/21.

Zachęcamy emerytowanych pracowników uczelni, oraz Seniorów z Państwa rodzin, do skorzystania z oferty, która jest bardzo bogata oraz dopasowana do potrzeb i oczekiwań osób starszych.

Opłata za uczestnictwo w wykładach wynosi 200 zł/rocznie. Udział w zespołach zainteresowań jest dodatkowo płatny. Aktualny cennik znajdą Państwo na naszej stronie.

Ponadto Słuchacze LUTW mogą korzystać bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach z licznych wydarzeń edukacyjno-kulturalnych organizowanych na terenie Lublina takich jak koncerty, przedstawienia, wyjścia do filharmonii, targi, sympozja, wycieczki i wiele innych.

 

Rada Samorządu Słuchaczy organizuje dla naszych Słuchaczy liczne imprezy (andrzejki, spotkania przedświąteczne, itp.) oraz wycieczki krajowe i zagraniczne. Z wycieczek można skorzystać już w trwające wakacje.

Uniwersytet Trzeciego Wieku to świetna metoda na zachowanie aktywności i pełnej sprawności do późnych lat życia. Wykłady, zajęcia i warsztaty pomagają pracować nad pamięcią i sprawnością umysłową. Zajęcia ruchowe dają szanse uniknąć lub minimalizować problemy ruchowe u seniorów. Zaś sama obecność na Uniwersytecie, spędzanie czasu w gronie rówieśników poprawia nastrój, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia oraz stwarza szanse do nawiązania nowych znajomości a nawet przyjaźni.

Szczegóły oferty znajdują się w załączniku.

 

Załączniki: