Konkurs #PollubLatanie rozstrzygnięty!

30 października zakończył się konkurs pn. "Pollub Latanie" organizowany przez naszą uczelnię za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głównym założeniem konkursu było wyłonienie zwycięzcy, który będzie miał możliwość odbycia szkolenia na Pilotowanie Dronem, które ma zostać przeprowadzone na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie opublikować zdjęcie przedmiotu codziennego użytku, który kojarzy im się z Politechniką Lubelską. Dodatkowo należało dopisać, dlaczego wybór padł na dany przedmiot.

W konkursie wzięło udział 9 uczestników, z których Komisja Konkursowa wyłoniła jednego głównego zwycięzcę i dwa wyróżnienia. Pierwsze miejsce powędrowało do Damiana Nizioła, a wyróżnienia do Katarzyny Korulczyk i Tomasza Kamińskiego. Jednak wybór nie był łatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością w doborze przedmiotów i napisaniu wyjaśnienia.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczestnikom konkursu i mamy nadzieję, że ta zabawa sprawiła im dużo przyjemności. Poniżej przedstawiamy zdjęcia, które zwyciężyły w konkursie.

1 miejsce:

(fot. D. Nizioł)

Wyróżnienia:

(fot. T. Kamiński)

(fot. K. Korulczyk)