Wydarzenia i aktualności

9 października 2020

Co wyznacza granice Twojego rozwoju?

Jest coś, co ma ogromny wpływ na Twój rozwój: osobisty, zawodowy również.To coś może dać Ci największą, najsolidniejszą bazę do tego, by wzrastać jako człowiek, by sięgać po wielkie cele, by realizować wspaniałe wartości, wchodzić w zdrowe relacje z ludźmi i mieć wielką satysfakcję z tego, co robisz.Brak tego czegoś skutkuje tym, że całe życie walczysz ze sobą,...

Więcej o "Co wyznacza granice Twojego rozwoju?"

7 października 2020

Idea Development Camp

Zapraszamy na wydarzenie organizowane online w dniach 22-23 października 2020 w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Jest ono skierowane do osób, które mają pomysł na startup lub przymierzają się do swojego biznesu.

Więcej o "Idea Development Camp "

30 września 2020

Spotkaj się online z brytyjskimi uniwersytetami podczas
Study UK Europe: Gateway to the UK

Study UK Europe: Gateway to the UK to pierwsze w historii British Council, europejskie wydarzenie online adresowane do wszystkich, którzy rozważają studia w Wielkiej Brytanii zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.

Więcej o "Spotkaj się online z brytyjskimi..."

29 września 2020

Ogólnopolski konkurs dla studentów EKOinnowatorzy 2020

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy 2020, który jest kierowany do studenckiego ruchu naukowego. Celem konkursu jest wyłonienie oraz wspieranie kół naukowych, projektów studenckich i studentów wyróżniających się innowacyjnymi działaniami w obszarach związanych z szeroko rozumianą energią i ochroną środowiska.

Więcej o "Ogólnopolski konkurs dla studentów..."

25 września 2020

Odważ się na więcej i zacznij międzynarodową karierę”

Zastanawiasz się jak rozkręcić swoją międzynarodową karierę? Chcesz wiedzieć jakie umiejętności są ku temu niezbędne i jak przejść przez ten proces krok po kroku? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu, a program DARE TO DO MORE to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Więcej o "Odważ się na więcej i zacznij..."

18 września 2020

Faurecia otwiera drzwi do międzynarodowej kariery

Jesteś absolwentem uczelni technicznej i jeszcze nie wiesz, co robić w życiu? Zastanawiasz się, czy postawić na rozwój kariery, a może to czas, żeby przeżyć przygodę życia, podróżować po świecie, poznawać ludzi i nowe kultury? Dzięki stażowemu programowi VIE firmy Faurecia nie musisz rezygnować z żadnej ze ścieżek i możesz spełnić marzenia. W ramach projektu Faurecia...

Więcej o "Faurecia otwiera drzwi do..."

14 września 2020

Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!

Poszukujesz źródeł wsparcia swojego rozwoju naukowego, artystycznego, sportowego? Myślisz o wyjeździe na studia za granicą? A może szukasz ciekawych ofert konkursów? Zajrzyj na MojeStypendium.pl - to całkowicie darmowa baza ofert stypendiów krajowych i zagranicznych, konkursów i staży. Na portalu publikowane są także artykuły o tematyce stypendialnej i edukacyjnej.

Więcej o "Rozwiń skrzydła z Moim Stypendium!"

7 sierpnia 2020

Stypendium na studia podyplomowe w Bawarii

Bawarskie Centrum Uniwersyteckie Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej informuje o corocznych stypendiach Wolnego Państwa Bawarii (2021/22) dla absolwentów z Bułgarii, Chorwacji, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Czech, Ukrainy i Węgier.

Więcej o "Stypendium na studia podyplomowe w..."

30 lipca 2020

Zostań Sędzią Polskiego Finału World Robot Olympiad!

18 listopada 2020 r. w Lublinie odbędzie się pierwszy polski finał World Robot Olympiad. W związku z tym poszukiwani są wolontariusze, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie jako sędziowie tego wydarzenia.

Więcej o "Zostań Sędzią Polskiego Finału..."

15 lipca 2020

Nowy portal praktyk i staży

Students.pl to nowy portal praktyk i staży dla studentów i absolwentów.

Więcej o "Nowy portal praktyk i staży"


Archiwum »