Aktualności

15 listopada 2017

Roczny kurs języka polskiego jako obcego z modułem technicznym dla początkujących

  600-godzinny kurs języka polskiego jako obcego przygotowuje do podjęcia studiów w języku polskim na uczelni technicznej.   Składa się z 5 modułów odpowiadających poszczególnym poziomom zaawansowania językowego – od poziomu A1 do poziomu B1/B2 oraz modułu specjalistycznego – technicznego, w zależności od kierunku studiów,...

Więcej o "Roczny kurs języka polskiego jako..."

8 listopada 2017

Konsultacje językowe dla studentów i pracowników PL

  Uprzejmie informuję, iż w roku akademickim 2017/2018 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów naszej Uczelni na konsultacje z języka angielskiego i niemieckiego. 

Więcej o "Konsultacje językowe dla studentów..."

24 października 2017

XIX Olimpiada Języka Angielskiego

  Zapraszamy wszystkich studentów Politechniki Lubelskiej do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Organizatorem Olimpiady jest Centrum Języków i Komunikacji Politechniki Poznańskiej. 

Więcej o "XIX Olimpiada Języka Angielskiego"

23 października 2017

Erasmus Staff Training Week w Studium Języków Obcych

W dniu 18 października Studium Języków Obcych na prośbę Biura Kształcenia Międzynarodowego miało przyjemność gościć uczestników Erasmus Staff Training Week.

Więcej o "Erasmus Staff Training Week w Studium..."

3 października 2017

Zakończenie intensywnego kursu języka polskiego dla studentów z Ukrainy

  Po ciężkiej pracy odrobina wytchnienia, czyli zakończenie intensywnego kursu języka polskiego dla studentów.   W dniu 29 września 2017 roku zakończyliśmy miesięczny, intensywny kurs języka polskiego dla studentów z Ukrainy. Uroczystość otworzył Pan Prorektor ds. Studenckich, dr hab. inż. Paweł Droździel, prof. PL, który pogratulował studentom ukończenia...

Więcej o "Zakończenie intensywnego kursu..."

2 października 2017

Zmiana kierownika SJO

Z dniem 30 września 2017 r. Pani mgr Bożenna Blaim zakończyła kadencję Kierownika Studium Języków Obcych.

Więcej o "Zmiana kierownika SJO"

7 września 2017

telc

  Miło nam poinformować, że w lipcu 2017 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej uzyskało licencję na przeprowadzanie egzaminów telc. 

Więcej o "telc"

29 maja 2017

Zmiana ceny egzaminu TOEIC

  Uprzejmie informujemy, że od roku akademickiego 2017/2018 cena egzaminu TOEIC® Listening & Reading ulegnie wzrostowi. Zmiana wynika ze zobligowania ETS Global Polska do stosowania innej klasyfikacji stawki VAT. 

Więcej o "Zmiana ceny egzaminu TOEIC"

26 maja 2017

Egzamin TOEIC 02.06.2017

Uprzejmie informujemy, że egzamin TOEIC Listening & Reading zaplanowany na 02 czerwca 2017 r. o godz. 9.00, odbędzie się w sali IV na pierwszym piętrze Wydziału Mechanicznego.

Więcej o "Egzamin TOEIC 02.06.2017"

24 maja 2017

Konkurs na Wydziale Mechanicznym

Inspirującą inicjatywą Studium Języków Obcych, która na dobre wpisała się w tradycję Politechniki Lubelskiej stało się organizowanie konkursów prezentacji multimedialnych w języku obcym. Idea tego pomysłu cieszy się od samego początku popularnością wśród braci studenckiej. Dnia 26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna edycja konkursu pt.: ”Modern Mechanical Engineering...

Więcej o "Konkurs na Wydziale Mechanicznym"


Archiwum »