Aktualności

7 września 2017

telc

  Miło nam poinformować, że w lipcu 2017 Studium Języków Obcych Politechniki Lubelskiej uzyskało licencję na przeprowadzanie egzaminów telc. 

Więcej o "telc"

29 maja 2017

Zmiana ceny egzaminu TOEIC

  Uprzejmie informujemy, że od roku akademickiego 2017/2018 cena egzaminu TOEIC® Listening & Reading ulegnie wzrostowi. Zmiana wynika ze zobligowania ETS Global Polska do stosowania innej klasyfikacji stawki VAT. 

Więcej o "Zmiana ceny egzaminu TOEIC"

26 maja 2017

Egzamin TOEIC 02.06.2017

Uprzejmie informujemy, że egzamin TOEIC Listening & Reading zaplanowany na 02 czerwca 2017 r. o godz. 9.00, odbędzie się w sali IV na pierwszym piętrze Wydziału Mechanicznego.

Więcej o "Egzamin TOEIC 02.06.2017"

24 maja 2017

Konkurs na Wydziale Mechanicznym

Inspirującą inicjatywą Studium Języków Obcych, która na dobre wpisała się w tradycję Politechniki Lubelskiej stało się organizowanie konkursów prezentacji multimedialnych w języku obcym. Idea tego pomysłu cieszy się od samego początku popularnością wśród braci studenckiej. Dnia 26 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna edycja konkursu pt.: ”Modern Mechanical Engineering...

Więcej o "Konkurs na Wydziale Mechanicznym"

11 maja 2017

Z Lublina do Paryża

  9 maja 2017 roku w auli Wydziału Zarządzania odbył się wykład Marcina Kokowskiego, zatytułowany "Z Lublina przez Paryż na Świat, czyli jak zbudować luksusową markę mebli".   Było to kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalny inżynier", zorganizowane przez Studium Języków Obcych, Katedrę Ekonomii i Zarządzania Gospodarką Wydziału Zarządzania oraz TNOiK Oddział...

Więcej o "Z Lublina do Paryża"

4 maja 2017

Wykładowca z Moulay Ismail University w Studium Języków Obcych

W dniach od 24 do 28 kwietnia 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ był dr Az-eddine Khaloufi, wykładowca języka angielskiego z Moulay Ismail University z Meknes w Maroku (Faculty of Humanities, Department of English).

Więcej o "Wykładowca z Moulay Ismail..."

25 kwietnia 2017

Student PL laureatem olimpiady

W dniach 21-22 kwietnia 2017 r. na Politechnice Poznańskiej odbył się finał 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Studentów Wyższych Uczelni Technicznych.

Więcej o "Student PL laureatem olimpiady"

25 kwietnia 2017

Wykład Marcina Kokowskiego

  Studium Języków Obcych, Katedra Ekonomii i Zarządzania Gospodarką Wydziału Zarządzania oraz TNOiK Oddział Lublin zapraszają na wykład Marcina Kokowskiego, zatytułowany "Z Lublina przez Paryż na Świat, czyli jak zbudować luksusową markę mebli".   Wykład odbędzie się 9 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 10.00 w auli Wydziału Zarządzania.   Jest to...

Więcej o "Wykład Marcina Kokowskiego"

19 kwietnia 2017

Szczęśliwa Trzynastka

Minęły już cztery lata, kiedy Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej mógł pochwalić się nie tylko wybitnymi studentami obdarzonymi talentem logicznego myślenia, ale także umiejętnościami prawdziwego oratora. Łączył on w sobie duszę naukowca i biznesmena na miarę XXI wieku, który w sposób przekonujący potrafił wciągnąć publiczność w tajniki wiedzy technicznej. 

Więcej o "Szczęśliwa Trzynastka"

12 kwietnia 2017

Wykładowca z Modern University for Business and Science (MUBS) w Studium Języków Obcych

W dniach od 3 do 7 kwietnia 2017 r. gościem Politechniki Lubelskiej i Studium Języków Obcych PL w ramach programu Erasmus+ była mgr Vanessa Chehade-Saad, wykładowca języka angielskiego z Modern University for Business and Science (MUBS) z Beirutu w Libanie.

Więcej o "Wykładowca z Modern University for..."


Archiwum »