Konkursy

September 2, 2021

Google Play Store Challenge

Rozwiąż zadania, pokaż swoje analityczne umiejętności i wygraj nagrody z puli 3000 zł!Coś specjalnego dla tych, którzy chcą szybciej rozwinąć swoją karierę w analizie biznesowej lub dopiero zaczynają swoją drogę w tej dziedzinie! Masz okazję zaprezentować swój talent przed topowymi pracodawcami, którzy poszukują najlepszych analityków w Polsce. Kiedy aplikujesz tradycyjnie...

Więcej o "Google Play Store Challenge"

December 1, 2021

Konkurs AIPomysł

To dobry dzień na zmiany, prawda? Świetnie się składa, bo już dziś rusza #AIPomysł, czyli konkurs na innowacyjne pomysły biznesowe, skierowany do studentów i aktywnych uczestników społeczności akademickiej.

Więcej o "Konkurs AIPomysł"

December 23, 2020

Konkurs architektoniczny „24-godzinny Zegar Słoneczny”

Jesteś architektem, designerem lub inżynierem, a może fanem astronomii? Twoi znajomi potrafią projektować, a Ty znasz się na ciałach niebieskich? wym-1608707204828Skonstruuj unikatową rzeźbę - zegar słoneczny działający nocą!

Więcej o "Konkurs architektoniczny..."

September 18, 2020

ART+DESIGN+SCIENCE: Startuje druga edycja programu rezydencji naukowo-artystycznej

Science Now wraz z partnerami zapraszają młodych twórców do udziału w drugiej edycji autorskiego programu rezydencji naukowo-artystycznej - ART+DESIGN+SCIENCE.

Więcej o "ART+DESIGN+SCIENCE: Startuje druga..."

September 18, 2020

Konkurs na koncepcję domu typowego w zabudowie bliźniaczej - DLA ARCHITEKTÓW ORAZ STUDENTÓW ARCHITEKTURY

Technobeton Sp. z o.o. – producent nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych – zaprasza do udziału w konkursie na koncepcję domu typowego w zabudowie bliźniaczej. Celem konkursu jest wyłonienie pracy, która opiera się na jak najszerszym wykorzystaniu materiałów budowlanych TECHNOBETON i prezentuje najlepsze rozwiązania pod względem estetyki, jak też funkcjonalności.

Więcej o "Konkurs na koncepcję domu typowego w..."